Vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b
Dit bericht is bedoeld voor MVF-en die toezien op een vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b.
Dit bericht is bedoeld voor MVF-en die toezien op een vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b.
Wij willen u erop attenderen dat per 1 januari 2023 de wijzigingsregeling in werking is getreden.
Via dit nieuwsbericht brengen wij u op de hoogte van het voornemen van het Ministerie van IenW om de Regeling ggo 2013 per 01-01-2023 te wijzigen.
Werkt uw organisatie met genetisch gemodificeerde organismen (ggo’s) die in het milieu worden geïntroduceerd? En gaat u voor deze werkzaamheden een aanvraag indienen?
Afgelopen jaar heeft het RIVM gewerkt aan een mooie set onderwijsproducten over bioveiligheid en Safe-by-Design binnen biotechnologie.
Vanaf 8 mei 2017 kunt u het 2.8 verzoek in combinatie met daaropvolgende kennisgevingen (I en II-k) en/of vergunningaanvragen (II-v en III), of wijzigingen hierop, in één keer indienen
Op 22 december 2016 is het project ‘Oplossen knelpunten Besluit ggo 2013’ afgerond en is het eindrapport opgeleverd.
Per 1 januari 2017 is de wijzigingsregeling in werking getreden. Het ministerie van IenW heeft de wijzigingsregeling op 14 december 2016 gepubliceerd in de Staatscourant (Stcrt. 2016, 67577).
De digitale openbaarheid van alle ingeperkt gebruik (IG) dossiers, die zijn ingediend vanaf 1 maart 2015, is uitgesteld tot begin februari 2017.
Vanaf begin december 2016 zijn ingeperkt gebruik dossiers, die vanaf 1 maart 2015 zijn ingediend, ook digitaal inzichtelijk via de vergunningendatabase van Bureau GGO.