Nieuwe materialen informatievoorziening
In 2022 heeft Bureau GGO nieuwe materialen ontwikkeld om de informatievoorziening over de ggo wet- en regelgeving op de website te verbeteren.
In 2022 heeft Bureau GGO nieuwe materialen ontwikkeld om de informatievoorziening over de ggo wet- en regelgeving op de website te verbeteren.
Bureau GGO organiseert ieder najaar in samenwerking met het BVF-platform een BVF-cursus.
Voor uw toelating als BVF heeft u een aantal zaken moeten regelen, zoals het indienen van uw aanvraag tot toelating en daarna uw aanstelling binnen de organisatie.
Dit nieuwsbericht is bedoeld voor BVF-en die toezien op de huisvesting van proefdieren in associatie met lentiviraal getransduceerde macrofaagachtige cellen bij omlaagschaling na
Op 1 november 2018 is er een wijziging van het Besluit ggo 2013 in werking getreden, waarbij het artikel 2.13a is toegevoegd
Per 1 oktober 2018 is de wijzigingsregeling in werking getreden. Het Ministerie van IenW heeft de wijzigingsregeling op 27 september 2018 gepubliceerd in de Staatscourant (Stcrt.