Verslag van de BVF-cursus 2024 Ieder najaar organiseert Bureau GGO, in samenwerking met het BVF-platform, de BVF-cursus. De BVF-cursus heeft als doel om nieuw toegelaten BVF-en de basiskennis mee te geven, die nodig is om de BVF-taak uit te voeren.
Vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b Dit bericht is bedoeld voor MVF-en die toezien op een vergunning onder vaste voorwaarden conform artikel 39b.
Inwerkingtreding wijzigingsregeling Wij willen u erop attenderen dat per 1 januari 2023 de wijzigingsregeling in werking is getreden.
Nieuwe materialen informatievoorziening In 2022 heeft Bureau GGO nieuwe materialen ontwikkeld om de informatievoorziening over de ggo wet- en regelgeving op de website te verbeteren.
Verslag van de BVF-cursus 2022 Bureau GGO organiseert ieder najaar in samenwerking met het BVF-platform een BVF-cursus.