Biologischeveiligheidsfunctionarissen delen hun verhaal In opdracht van het Ministerie van IenW, en in samenwerking met Bureau GGO, is mede vanuit het implementatieplan ingeperkt gebruik in september 2024 gestart met een project om de voorlichting
Nieuwe materialen informatievoorziening In 2022 heeft Bureau GGO nieuwe materialen ontwikkeld om de informatievoorziening over de ggo wet- en regelgeving op de website te verbeteren.
Verslag van de BVF-cursus 2022 Bureau GGO organiseert ieder najaar in samenwerking met het BVF-platform een BVF-cursus.
Voorpublicatie van de ontwerpregeling tot wijziging van de Regeling ggo Via dit nieuwsbericht brengen wij u op de hoogte van het voornemen van het Ministerie van IenW om de Regeling ggo 2013 per 01-01-2023 te wijzigen.
Wijziging werkwijze indienen SNIF Werkt uw organisatie met genetisch gemodificeerde organismen (ggo’s) die in het milieu worden geïntroduceerd? En gaat u voor deze werkzaamheden een aanvraag indienen?
Onderwijsproducten over bioveiligheid en Safe-by-Design binnen biotechnologie Afgelopen jaar heeft het RIVM gewerkt aan een mooie set onderwijsproducten over bioveiligheid en Safe-by-Design binnen biotechnologie. Graag willen wij deze producten onder uw aandacht brengen.