Verslag van de BVF-cursus 2024 Ieder najaar organiseert Bureau GGO, in samenwerking met het BVF-platform, de BVF-cursus. De BVF-cursus heeft als doel om nieuw toegelaten BVF-en de basiskennis mee te geven, die nodig is om de BVF-taak uit te voeren.
Nazending fysieke post Alle documenten met rechtsgevolgen die vanaf maart 2020 via de mail of de Berichtenbox door Bureau GGO zijn verstuurd, zullen niet meer fysiek via de post nagestuurd worden.
Nieuwe materialen informatievoorziening In 2022 heeft Bureau GGO nieuwe materialen ontwikkeld om de informatievoorziening over de ggo wet- en regelgeving op de website te verbeteren.
Verslag van de BVF-cursus 2022 Bureau GGO organiseert ieder najaar in samenwerking met het BVF-platform een BVF-cursus.