Verslag van de BVF-cursus 2024
Ieder najaar organiseert Bureau GGO, in samenwerking met het BVF-platform, de BVF-cursus. De BVF-cursus heeft als doel om nieuw toegelaten BVF-en de basiskennis mee te geven, die nodig is om de BVF-taak uit te voeren.
Alle documenten met rechtsgevolgen die vanaf maart 2020 via de mail of de Berichtenbox door Bureau GGO zijn verstuurd, zullen niet meer fysiek via de post nagestuurd worden.
Voor uw toelating als BVF heeft u een aantal zaken moeten regelen, zoals het indienen van uw aanvraag tot toelating en daarna uw aanstelling binnen de organisatie.
Dit nieuwsbericht is bedoeld voor BVF-en die toezien op de huisvesting van proefdieren in associatie met lentiviraal getransduceerde macrofaagachtige cellen bij omlaagschaling na