Tijdelijk geen procedurele afhandeling en informatie over de toegang tot het nieuwe portaal Bureau GGO zal binnenkort gaan werken met een nieuw automatiseringssysteem voor het ggo-vergunningsverleningsproces.
Update toelichtingen bijlage 5 Bij het uitvoeren van een risicobeoordeling voor ingeperkt gebruik volgens bijlage 5 van de Regeling ggo, kunnen onze hulpmiddelen behulpzaam zijn.
Werkzaamheden met (sequenties van) het nieuwe coronavirus Er blijkt onduidelijkheid te zijn over de te volgen procedure voor werkzaamheden met (sequenties van) het nieuwe coronavirus SARS-CoV-2.
Tijdelijke maatregelen vergunningverlening in verband met coronavirus Zoals u heeft vernomen zijn in Nederland extra maatregelen genomen in verband met de uitbraak van het coronavirus.