Activiteiten met genetisch gemodificeerde (gg-)SARS-CoV-2-virussen op niveau II De COGEM heeft in een recent advies geadviseerd dat alle momenteel bekende SARS-CoV-2-varianten in pathogeniteitsklasse 2 ingedeeld kunnen worden.
Biologischeveiligheidsfunctionarissen delen hun verhaal In opdracht van het Ministerie van IenW, en in samenwerking met Bureau GGO, is mede vanuit het implementatieplan ingeperkt gebruik in september 2024 gestart met een project om de voorlichting
Deelnemers gebruikersgroep informatievoorziening Bureau GGO gezocht! In de communicatie probeert Bureau GGO zoveel mogelijk aan te sluiten bij de behoefte van de primaire doelgroep, de BVF/MVF en de medewerkers van organisaties die werken met ggo's.
Nazending fysieke post Alle documenten met rechtsgevolgen die vanaf maart 2020 via de mail of de Berichtenbox door Bureau GGO zijn verstuurd, zullen niet meer fysiek via de post nagestuurd worden.