Nieuw digitaal portaal - belangrijke informatie voor aanvragers
Bureau GGO heeft in maart 2025 een nieuw digitaal systeem voor de ggo-vergunningverlening in gebruik genomen.
Bureau GGO heeft in maart 2025 een nieuw digitaal systeem voor de ggo-vergunningverlening in gebruik genomen.
De COGEM heeft in een recent advies geadviseerd dat alle momenteel bekende SARS-CoV-2-varianten in pathogeniteitsklasse 2 ingedeeld kunnen worden.
In opdracht van het Ministerie van IenW, en in samenwerking met Bureau GGO, is mede vanuit het implementatieplan ingeperkt gebruik in september 2024 gestart met een project om de voorl
Voor uw toelating als BVF heeft u een aantal zaken moeten regelen, zoals het indienen van uw aanvraag tot toelating en daarna uw aanstelling binnen de organisatie.
Dit nieuwsbericht is bedoeld voor BVF-en die toezien op de huisvesting van proefdieren in associatie met lentiviraal getransduceerde macrofaagachtige cellen bij omlaagschaling na