Aankondiging portaalfunctie voor aanvragers
Momenteel wordt er gewerkt aan de ontwikkeling en realisatie van een nieuw automatiseringssysteem voor het ggo-vergunningsverleningsproces.
Voor uw toelating als BVF heeft u een aantal zaken moeten regelen, zoals het indienen van uw aanvraag tot toelating en daarna uw aanstelling binnen de organisatie.
Dit nieuwsbericht is bedoeld voor BVF-en die toezien op de huisvesting van proefdieren in associatie met lentiviraal getransduceerde macrofaagachtige cellen bij omlaagschaling na
Het Besluit en de Regeling ggo 2013 is op 1 maart 2020 alweer 5 jaar van kracht. Momenteel blijkt er nog steeds onduidelijkheid te bestaan over de interpretatie van 1 maart 2020.
Op 19 en 20 november 2019 kwamen 39 biologischeveiligheidsfunctionarissen (BVF-en) naar het RIVM voor de tweedaagse BVF-cursus die jaarlijks gegeven wordt.